Як налаштувати пульсометр

  Головною ціллю комплексних функціональних тестувань завжди було визначення зон інтенсивності. Без правильного перенесення їх зі звіту в свій монітор серцевого ритму, проведення таких тестів втрачає сенс. Беручи до уваги велику кількість налаштувань та підменю сучасних спортивних годинників, пропонуємо вам нижче самі прості способи.

   Розглянемо варіант налаштування пульсометрів Garmin та Polar через інтерфейс смартфону. Для Suunto використаємо внутрішнє меню годинника.

  Розпочнемо з додатку Garmin Connect. Відкриваємо програму:

Прокручуємо донизу, заходимо в підменю Устройства Garmin.

Настройка часов Garmin

Відкриваємо годинник котрий необхідно налаштувати, він повинен бути підключеним до вашого профілю в Garmin Connect.

Как настроить зоны ЧСС

Переходимо до налаштувань користувача.

Часы Garmin настроить

Далі, відкриваємо Зоны частоты пульса.

Как внести зоны пульса в пульсометр Garmin

Натискаємо на самий нижній квадрат, заносимо в нього максимальне значення ЧСС, котре було досягнуте під час тесту, якщо ви знаєте що ваша максимальна ЧСС більша – заносите більше значення. Далі переносимо дані зі звіту так як це вказано на малюнку. У верхню комірку заносимо значення на 20 одиниць нижче чим у попередній.

Настройка часов Garmin

Налаштовані таким чином зони будуть використовуватися для всіх видів активності, котрі додані до вашого годинника. Якщо ви додатково розраховували зони для вело / бігу / плавання тоді просто перемикаєтесь на вкладку з відповідною активністю, активуєте додаткові зони перемикачем, та виконуєте всі дії у відповідності з попереднім кроком.

Настройка зон пульса

Якщо вам необхідно дозувати тренування по потужності або темпу, повертайтесь до кроку №5. Заходите в Зоны мощности (або темпа/пейса).

Настройка зон по мощности

Натискаємо на саму нижчу комірку та вносимо туди 2000. Далі все як на малюнку в напрямку знизу догори. В передостанню зверху комірку вносите значення на 40 одиниць менше чим в попередній, в саму верхню вводите 0. Зони по темпу заносите в таблицю аналогічно.

Зоны мощности настроить

Налаштування годинників Polar на наступній сторінці.