Для гравців

   Футбол, а також інші командні ігрові види спорту, потребують не тільки високого рівня технічної підготованості, а й також неабиякого прояву розумової та фізичної витривалості. Не треба бути футбольним гуру, щоб чітко відрізнити сильну та слабку команди. Головною відмінністю буде уміння нав’язувати свою гру супернику, але, без потрібного рівню функціональної підготованості реалізувати це буде неможливо.

VO2max футбол

    Не дарма найсильніші клуби планети приділяють велику увагу фізичній підготовці своїх гравців. Особливе місце в цьому процесі займає розвиток спеціальної витривалості шляхом функціонального тренування.

МПК футбол

    Функціональне тренування для ігрових видів спорту в першу чергу спрямоване на розвиток швидкості бігу на рівні порогу анаеробного обміну, а також підвищення рухливості аеробних систем енергозабезпечення. В комплексі, високий рівень розвитку цих якостей дозволяє довгий час підтримувати високу працездатність з інтервального бігу, котрим, по суті, є спеціальна робота в ігрових видах спорту.

   Якщо ви зацікавились – записуйтесь на індивідуальну безкоштовну попередню консультацію, на котрій ми детально пояснимо всі плюси наукового підходу до фізичної підготовки в командних видах спорту.

   Якщо ж ви вже розумієте важливість функціональної підготовки – ознайомтеся з нашим прайсом та спеціальними пропозиціями для організованих груп.