Про нас

   Ідея створення приватної лабораторії для детального аналізу функціональних можливостей та працездатності спортсменів в Україні існувала давно. Але її реалізації заважали кілька факторів, по-перше – низька рентабельність, по-друге – відсутність ентузіазму у профільних науковців, адже матеріальної бази НДІ НУФВСУ було достатньо аби задовольняти попит на послугу.

   Все змінилося у 2016 році весною, коли, внаслідок кадрових змін в Лабораторії резервних можливостей та ТМСП НДІ НУФВСУ провідні спеціалісти галузі залишилися без бази для проведення досліджень.

   Ще до моменту заснування лабораторії було прийняте рішення працювати дотримуючись наступних принципів:

  • Максимальна точність
  • Максимальна інформативність
  • Максимальна прозорість
  • Безпечність
  • Спрямованість на результат

   Для цього був придбаний газоаналітичний комплекс з можливістю аналізу О2 та СО2, оскільки компромісів у питанні здоров’я наших клієнтів не могло бути, а аналізатори з О2 не можуть по технічним причинам претендувати на високу точність. Важливим нюансом була можливість експорту даних в Excel для ручного визначення порогів, оскільки стандартний інтерфейс приладів та алгоритми аналізу даних мають суттєві обмеження. Також, така можливість дає змогу детальніше аналізувати зміни у функціональному стані досліджуваного в динаміці, якщо тести були проведені на різних приладах.

   Нами була переглянута концепція роботи зі спортсменами та тренерами що використовувалася в НДІ НУФВСУ, ми оптимізували масив даних що отримує клієнт після проходження всіх тестів, так, щоб можна було оперативно та точно скорегувати процес тренування. Наш інтерактивний звіт на сьогодні самий інформативний на ринку, але, не зважаючи на це, всі консультації по результатам тестувань залишаються безкоштовними, адже без розуміння практичної складової інформації вона втрачає будь який сенс. Для особливо допитливих є можливість надання всіх неопрацьованих матеріалів дослідження.

   ЕКГ, як першу методику дослідження ми вибрали з міркувань безпеки клієнтів, адже деякі стани серцевого м’язу є прямими протипоказаннями до проведення функціональних тестувань, або показаннями до їх обмеження. На разі у нас в наявності є дефібрилятор, а кожне дослідження супроводжується безперервним записом ЕКГ. Як ніколи тісно сьогодні ми співпрацюємо з лікарями кардіологами, адже спортивний результат не завжди обмежується тільки підходом в тренуванні та вродженими можливостями, аматорський спорт повинен наповнювати життя новими фарбами, а не калічити його.

   Перший тест в нашій лабораторії було проведено 24 червня 2016 року. З того часу наш підхід постійно вдосконалюється. Ми ведемо статистику по багатьом функціональним показникам, корегуючи їх інтерпретацію відносно рівню підготованості кожного досліджуваного. Нам довіряють провідні українські аматорські клуби з бігу, велоспорту та тріатлону. Ми апробуємо всі рекомендації зі спортсменами, що тренуються під нашим наглядом, а серед них сьогодні не тільки аматори, а й члени національних збірних команд України.

   Ми надихаємося успіхами спортсменів яких консультуємо, та стараємося максимально інформувати їх, для усвідомлення своїх сильних та слабких сторін, розуміння дії тої чи іншої методики на організм. Для цього ми створили цей вебсайт, що є логічним продовженням кожного звіту по результатам тестувань. Наповнюємо групу в FB актуальною інформацією по функціональній підготовці. Постійно моніторимо західні тренди, впроваджуючи в свою практику найдоцільніші з них.

   Ми працюємо для того щоб у вас була можливість отримати якісну послугу. І завжди раді вас бачити в мальовничому санаторії “Конча-Заспа”.