Для велосипедистів

   Велоспорт – високотехнологічний вид спорту. І мова зараз не про велосипеди. Велосипед тільки інструмент. Людина приводить його в рух, і саме від її можливостей залежить швидкість велосипеда. Аеродинамічність та жорсткість рами, легкість всього велосипеда зводяться до 0, якщо потужність гонщика не відповідає. Розмови про технологічні рішення в велосипедній індустрії змінюються обговоренням максимального споживання кисню, порога анаеробного обміну, критичної потужності. Це й не дивно, адже якщо нескінченно ставити двигун від запорожця в мерседес, результат завжди буде той самий.

Крис Фрум - победитель Тур де Франс

    Функціональна підготовка прийшла на зміну  фізичній, відбувся перехід акцентів від зовнішніх показників навантаження до внутрішніх. Тепер процес тренування всюди базується на аналізі реакцій організму. Це дозволяє повністю розкривати потенціал кожного спортсмена, при цьому виключаючи такі явища як перенапруження та перетренування. Дані про функціональний стан організму спортсмена є незамінними атрибутами побудови кращих на сьогодні планів підготовки.

Гонщик команды Ликвигас во время функциональных исследований

    В нашій лабораторії використовується комплексний підхід до оцінки функціонального стану велосипедистів, який широко використовують в спеціалізованих лабораторіях по всьому світу. Тестування розділене на два блоки. Перший блок – методики у спокої, другий – навантажувальні тести. В результаті досліджуваний отримує інформацію про:

– рівень працездатності;

– функціональні резерви – потенціал до подальшого вдосконалення;

зони інтенсивності навантаження, виражені в ЧСС та потужності роботи;

– фактори що обмежують працездатність;

– адекватність адаптаційних процесів;

– кількісну оцінку прогресу з моменту останнього тестування;

– а також рекомендації для побудови процесу тренування, або повноцінний тренувальний план.

Ленс Армстронг выполняет тест Конкони

Повний перелік методик та ціни можна переглянути тут.

Замовити обстеження можна тут.