Головна

 Біг? Велоспорт? Плавання? Чи все разом? Футбол, теніс чи єдиноборства? Будь якому спортсмену та тренеру необхідна відправна точка в тренувальному процесі. Ми знаємо з чого розпочати! Функціональне тестування допоможе виявити слабкі сторони підготованості, помилки в тренуванні, резерви організму, а також межу, вище якої спорт стає шкідливим для здоров’я. Все що вам потрібно – виділити один день у відновленому стані, і ваші тренування набудуть нового значення. Реєструйтесь на тестування до нас, оскільки ми єдині в Україні хто пропонує:

Точність

Ніяких компромісів – аналіз тільки за допомогою двох газів, а при бажанні клієнта є можливість побудови лактатної кривої.

Точность

Спортивний досвід

Ми самі спортсмени. А також тренуємо атлетів різного рівня від збірних команд України до новачків. Даємо рекомендації тільки якщо випробували їх ефективність на практиці.

Вовлеченность

Комплексність

Використання комплексу методів та аналіз спортивної форми в динаміці дозволяє точно визначати ідеальний підхід в тренуванні.

Комплексность

Індивідуалізація

В побудові програми тесту та при аналізі даних ми завжди враховуємо рівень підготованості,особливості виду спорту та специфічні потреби кожного досліджуваного.

Индивидуализация

Доступність

Окрім розгорнутого та зрозумілого висновку по результатам тестування кожному клієнту доступна безкоштовна індивідуальна консультація.

Доступность

Все ще сумніваєтесь, дзвоніть до нас  +38 063 282 04 23 і ми відповімо на всі ваші запитання.

Рус / Eng